ON-LINE KURZ: Perfektní přivolání

Termín: 16.12.-13.1. 2019 (5 týdnů)

Počet týmů: 6 cvičících

8 diváků (diváci se aktivně neúčastní)

 Cena:

cvičící: 2 250,- s DPH

divák: 1 200,- s DPH

Propozice:

Nabízíme individuální přístup pro každého účastníka kurzu.

Čeká vás teorie + videa ke konkrétním úkolům.

Každý účastník potřebuje kameru nebo telefon, aby mohl každý týden ( čtvrtek-neděle) vložit video své práce.

Kurz bude probíhat na uzavřené FB skupině.

Přivolání je nejdůležitější povel v celém životě psa. Zaručuje bezpečnost psa, Vaši bezpečnost a samozřejmě i bezpečnost okolí. Naučení a upevnění tohoto povelu je tak doslova životně důležité. A v našem 5-ti týdenním on-line kurzu Vás naučíme, jak toho dosáhnout. A je jedno zda začnete od štěněte nebo je Váš pes rozený "útěkář" :)

Ukázka: 3. den nácviku přivolání a přivolání od větření zvěře v lese

Pracovat budeme na přivolání až do takových rušivých vlivů jako přivolání od štvaní zvěře. Vysvětlíme i použití různých výcvikových pomůcek jako je klikr, píšťalka, stopovačka, různé obojky včetně elektronického výcvikového obojku.

Organizace:

Individuální přístup ke každému týmu!

Na základě vašich videí, navrhneme následující úkoly pro Váš progres. Trénink vždy popíšeme a ukážeme na vlastních videích. a postupně budeme společně trénovat, abyste dosáhli požadovaného cíle.

INFO:

(přihláška je platná s úhradou na účet 1021591975/6100, VS: 20192316 a do zprávy napište: "On-line Přivolání + své jméno"). Platba za kurz je NEVRATNÁ. Při neúčasti na kurzu platba propadá ve prospěch pořadatele, na pokrytí nákladů vynaložených na kurz. Platbu je možné převést na náhradníka.

Těšíme se!

PŘIHLÁŠKA