Nové webové stránky!

www.arkak9.com

Individuální výcvik

Individuální privátní trénink se zaměřením na poslušnost. Poslušnost může být od základní (rodinná) až po sportovní (IGP, obedience, mondioring a další)

Řešení specifických problémů klienta: agrese, strach, separační úzkost, štvaní zvěře a další.

Výcvik s Elektronickým obojkem

neslouží v našem výcviku jako trest, ale jako komunikace!

Nabízíme poradenství na téma Elektronické výcvikové obojky. U nás se nedočkáte bezhlavého použití elektronických obojků vedoucí ke zhoršení chování, ublížení psovi a dalších nežádoucích výsledků, které vedou ke vzniku předsudků, mýtů a polopravd. Nechte si poradit od profesionálů, pracujícími s nejnižšími možnými impulsy.

  • konzultace Vašeho výcvikového problému a doporučení použití EVO
  • výběr elektronického výcvikového obojku
  • kalibrace obojku
  • seznámení psa s obojkem
  • výcvik psa s obojkem

Kynologické semináře

Teoretický a praktický seminář pro skupinu, kde téma volí klient. Seminář může být privátní, veřejný. Pro ZKO, Policii, Vězeňskou službu, Armádu a další.

NePoPo® Trénink

Je to systém, který vytvořil Bart and Michael Bellon. Je to Negativní Pozitivní Pozitivní systém. NePoPo® systém je systém, kde korekce psa nevede k jeho submisi. Při tvorbě chování po negativním posílení ihned následuje pozitivní posílení. Následkem toho nepříjemný pocit přináší příjemný pocit (Pavlov). Později v tréninku použijete ten samý negativní stimul v módu korekce, což způsobí, že pes se z nežádoucího chování ihned vrátí do požadovaného chování. Použitím NePoPo® systému připravujete psa na den, kdy se dostaví konflikt, pes udělá špatné rozhodnutí, přijde korekce. Ale tato korekce ho ihned postrčí z nežádoucího chování do požadovaného chování a to s porozuměním, sebevědomím a rychlostí. 

Hlídání psů

Jedete na dovolenou, čeká Vás služební cesta či jste onemocněli a nemá Vám kdo hlídat psa? Svěřte psa na hlídání profesionálům. Pro pejska si přijedeme a po hlídání Vám ho opět zavezeme. Pejsek může být jak venku, tak doma :) Samozřejmostí je venčení, ale dokonce i výcvik.  

Těšíme se na vaši návštěvu!