KURZ: STOP žraní svinstva!

Váš pes žere na procházkách cokoliv, co najde? Různé svinstvo, exkrementy, zbytky jídel a další...

Naučíme Vás, jak ho naučit jiné chování, které se neslučuje s tím nežádoucím, nebo Vás naučíme, jak nežádoucí chování odnaučit.

Na první hodině proběhne teorie a diskuze s účastníky kurzu, z které vyplyne, že máme rozdílné možnosti řešení. Následně provedeme zkušební trénink psovoda se svým psem, který vyhodnotíme a ušijeme každému konkrétnímu týmu plán na nápravu nežádoucího chování.

Po celou dobu trvání kurzu máte naší on-line podporu (přístup do VIP sekce)

OBSAH KURZU (4 týdenní kurz):

  • 1. lekce - teorie a praktický výcvik
  • 2. lekce - praktický výcvik
  • 3. lekce - praktický výcvik
  • 4. lekce - praktický výcvik

KDY: 25.11., 9., 16. a 23.12. vždy v neděli od 10:30

POČET TÝMŮ: 6

KDE: Cvičiště Psí školy Arka

CENA: 1200 ,- (přihláška je platná s úhradou na účet 1021591975/6100, VS: 20181125 a do zprávy napište: "svinstvo + své jméno"). Platba za kurz je NEVRATNÁ. Při neúčasti na kurzu platba propadá ve prospěch pořadatele, na pokrytí nákladů vynaložených na kurz. Platbu je možné převést na náhradníka.

S SEBOU: Pevný obojek, vodítko (2-3m), odměny a další pomůcky, které při výcviku běžně používáte

INFO: Počet účastníků omezen. 

Těšíme se!

PŘIHLÁŠKA