KURZ: STOP tahání na vodítku - PRAHA

Jakmile připnete vodítko, tak ho pes ihned napíná? Bolí Vás již ruce z neustálého tahání a máte je snad už vytahané? Pes se zastavuje, kde chce a doslova on venčí Vás? Míjení lidí či psů je pro Vás noční můrou? Pokud vlajete za psem, tak je to Vám oběma velmi nebezpečné. Je čas na změnu!

Přihlašte se na tento kurz a dozvíte se, jak se psem na vodítku nezápasit, ale naopak se s ním srozumitelně domluvit.Během 5 týdenního kurzu Vás naučíme základy srozumitelné komunikace se psem na vodítku, kdy se procházky stanou příjemnými. 

Nácvik bez hrubosti, fyzických trestů či jiných způsobů nátlaku, které se bohužel velmi často v této problematice používají. Podrobně vysvětlíme, proč techniky jako cukání, škubání, protitah a další nefungují. Proč nefungují zákazové povely: ne, pomalu atd. Vše podrobně individuálně vysvětlíme a názorně ukážeme. 

Ukázka nápravy chování na cvičišti a poté i v běžném provozu:

KDY: od 12.2.2020 - vždy ve středu od 16:30

POČET TÝMŮ V KURZU:

KDE: cvičiště ZapniPsa v Modřanech - Praha

CENA: 2000 Kč s DPH za tým (pes + psovod) 

Cvičiště je osvětleno!

Co bude potřeba na první lekci?

  • vodítko a pevný obojek
  • platný očkovací průkaz
  • odměny
  • ostatní pomůcky, které běžně používáte (klikr - není nutný, atd.)

CENA: 2000 ,- (přihláška je platná s úhradou na účet 1021591975/6100, VS: 20200212 a do zprávy napište: "Vodítko a své jméno"). Platba za kurz je NEVRATNÁ. Při neúčasti na kurzu platba propadá ve prospěch pořadatele, na pokrytí nákladů vynaložených na kurz. Platbu je možné převést na náhradníka.

INFO: Počet účastníků omezen!!!

Těšíme se!

PŘIHLÁŠKA