KURZ: STOP lovení zvěře!

Pokud Váš pes štve zvěř a nevíte si s tím již rady. Tento kurz je přímo pro Vás.

Jak budeme postupovat?

Nebudeme učit zákaz lovení zvěře, ale budeme ho naopak učit protichování = přivolání.

  1. Doma posílíme povel přivolání
  2. Doma zajistíme povel pro přivolání i v situacích, kdy nechce přijít - učíme psa rozumět korekci
  3. Situace postupně ztěžujeme - tvoříme silné nervové vlákno
  4. Tvoříme konfliktní situace - blížíme se reflexu
  5. Přivolání od zvěře
  6. Spojování přivolání s přítomnosti zvěře

Trénovat budeme na cvičišti, ale i v lese.

Důležité je přivolání pojistit i na situace, kdy restrikce (přítomnost zvěře) je silnější než odměna, kterou má psovod u sebe. Řada trenérů využívá hlasové korekce (křik), vodítko (stopovačka). U některých psů toto funguje (vysvětlíme na kurzu u kterých ano a proč).

My doporučujeme elektronický výcvikový obojek. Díky němu pro Vás timing, vzdálenost či přítomnost vodítka nebude překážkou. Nepoužíváme pípnutí a poté vysoký stimul k přerušení nežádoucího chování! Velmi nebezpečné! Na kurzu vysvětlíme proč!

Používáme obojek k vysvětlování a posilování žádoucího chování. Pracujeme tedy s nízkými impulsy. Pro efektivní práci s nízkými impulsy musíte mít obojek s funkcí SSC (patentováno). Technologie zajišťující konstantní citlivost stimulace za jakýchkoliv vnějších podmínek (mokrý pes, vlhkost, teplota, plocha kontaktu atd.) Toto umí pouze obojky od firmy Martin System™.

Nabídku těchto obojků najdete zde: https://www.psiskolaarka.cz/eshop/. Doporučuji obojek TT4FK s klasickým obojkem S.S.C. + FingerKick., který Vám nabídne jak funkci S.S.C., originální ovládání prstýnkem či vzrůstající impuls. Pokud budete potřebovat s výběrem, kontaktujte mne.

KDE: Kostelec nad Labem

KDY: od 29.2. (vždy sobota od 15:00)

POČET TÝMŮ: 6

POČET LEKCÍ: 7

CENA:

  • 2 800 Kč s DPH s nákupem obojku Martin System™
  • 3 500 Kč s DPH bez obojku Martin System™ nebo s jiným obojkem
S SEBOU:
Pevný obojek, vodítko (2-3m), stopovačku, odměny, či další pomůcky, které při výcviku běžně používáte
INFO:
(přihláška je platná s úhradou na účet 1021591975/6100, VS: 20200229 a do zprávy napište: "Přivolání + své jméno"). Platba za kurz je NEVRATNÁ. Při neúčasti na kurzu platba propadá ve prospěch pořadatele, na pokrytí nákladů vynaložených na kurz. Platbu je možné převést na náhradníka.

Počet účastníků omezen!!!

Těšíme se!

PŘIHLÁŠKA