KURZ: Příprava na střelbu a pyrotechniku

Nechcete, aby Vám pes přehnaně reagoval na rázné zvuky, střelbu či pyrotechniku? Pak je tento KURZ přímo pro Vás, cílem kurzu je se dozvědět, proč tyto reakce vlastně vznikají a co vše můžu udělat proto, abych těmto reakcím preventivně předešel.

Krom úvodní teorie a pochopení problematiky bude mít kurz další 7 lekcí, kde postupným tréninkem bude docházet právě k přivykání na rúzné zvuky.

KDY: 3.11. - vždy v sobotu od 9:00 (1.12. lekce nebude)

POČET LEKCÍ: 7

POČET TÝMŮ V KURZU: 6 

KDE: cvičiště Psí škola Arka

Co bude potřeba na první lekci?

  • vodítko a pevný obojek
  • platný očkovací průkaz
  • odměny
  • ostatní pomůcky, které běžně používáte (klikr, atd.)

CENA: 1750 ,- (přihláška je platná s úhradou na účet 1021591975/6100, VS: 20181103 a do zprávy napište: Strelba a své jméno). Platba za kurz je NEVRATNÁ. Při neúčasti na kurzu platba propadá ve prospěch pořadatele, na pokrytí nákladů vynaložených na kurz. Platbu je možné převést na náhradníka

INFO: Počet účastníků omezen!!! Zvuky: střelba a pyrotechnika. KURZ není určen se psy již se strachovou reakcí na zvuky, tito psi potřebují odlišný přístup.

Těšíme se!

PŘIHLÁŠKA