KURZ: Pokročilá poslušnost

Máte za s sebou základní kurz poslušnosti či Váš pes již základní kurz zvládá, ale chtěli by jste se posunout dál a baví Vás práce se psem? Chtěli by jste dále upevňovat poslušnost a zároveň dát psovi zaměstnání? Chtěli by jste se věnovat obedience či sportovní kynologii? Chcete psa naučit triky? Tak je tento kurz přesně pro Vás!

Naučíme Vás základní nástroje potřebné k pokročilé poslušnosti, nácviku práce na dálku, prodloužení chování, řetězení chování a mnoho dalšího...

Sami si určujete obsah kurzu!

Chcete upevnit naučené povely ve skupině lidí a psů? Chcete naučit psa triky, s kterými budete ostatní ohromovat? Chcete se věnovat psím sportům nebo Vás jen prostě baví práce se psem a chcete se dozvědět více? Sami si určujete, co chcete trénovat!

OBSAH (ukázkový):

 • fokus
 • drž, pusť
 • obíhání - okolo, kolem
 • target
 • práce na dálku (polohy)
 • k noze, pravá a mezi
 • chůze u nohy, pravá a mezi
 • aport
 • triky

KDY: celkem 10 lekcí (termíny jsou předběžné):

 • od 18.8.2018
 • poté pravidelně každý týden dle domluvy sobota nebo neděle (odpoledne - podvečer)
 • S účastníky se vždy domluvíme na následujícím termínu. Kdo nebude moct, hodinu je možno si nahradit individuálně.  

ORGANIZACE:

Kurz je složen celkem z 10 lekcí. Kurz již předpokládá, že klienti mají základní teoretické dovednosti. V praktickém výcviku se budeme věnovat daným tématům dle úrovně konkrétního psa a psovoda. Veškeré metody budou ihned komentovány a především vysvětlovány principy, proč se to ten pes tímto způsobem naučí, anebo naopak, proč tato metoda nefunguje. Na place je vždy jeden pes a psovod (pokud nebudeme cvik upevňovat či zatěžovat) a ostatní uvidí jeho progres a postupy. Toto pozorování a vysvětlování u dalších psů a psovodů Vám opět pomůže vstřebat potřebné informace pro výcvik a výchovu Vašeho psa. Budete s Vaším psem ve výcvikové lekci vždy trénovat min. 2x. První kolo si vždy ukážeme, jak jste trénovali doma a jak jste pokročili a ve druhém kole se budeme zabývat novými tématy. Takže z každé lekce odcházíte sami s procvičeným psem a zároveň s informacemi nabytých z pozorování svých kolegů.

Součástí je i vytvoření VIP skupiny pouze pro účastníky kurzu, aby jste měli celou dobu ONLINE podporu, jak trenérů, tak Vašich kolegů. Samozřejmostí jsou dotazy, videa, fotky a další materiály.  

CENA:
2000,- (úhrada předem na účet 1021591975/6100, do zprávy napište: "Pokročilý + své jméno")
KDE:
Cvičiště Psí školy Arka 
S SEBOU:
Pevný obojek, vodítko (2-3m), případně stopovací vodítko, či další pomůcky, které při výcviku běžně používáte
INFO:
Platba za kurz je NEVRATNÁ. Při neúčasti na kurzu platba propadá ve prospěch pořadatele, na pokrytí nákladů vynaložených na kurz. Platbu je možné převést na náhradníka.

Počet účastníků omezen!!!

Těšíme se!

PŘIHLÁŠKA