KURZ: Perfektní přivolání - PRAHA

pomocí Elektronického výcvikového obojku

Přivolání je nejdůležitější povel v celém životě psa. Zaručuje bezpečnost psa, Vaši bezpečnost a samozřejmě i bezpečnost okolí. Naučení a upevnění tohoto povelu je tak doslova životně důležité. A v našem 5-ti týdenním kurzu Vás naučíme, jak toho dosáhnout. A je jedno zda začnete od štěněte nebo je Váš pes rozený "útěkář" :)

Pracovat budeme na přivolání až do takových rušivých vlivů jako přivolání od štvaní zvěře. Vysvětlíme i použití různých výcvikových pomůcek jako je klikr, píšťalka, stopovačka, různé obojky včetně elektronického výcvikového obojku.

Elektronický výcvikový obojek:

Moderní použití EVO, žádný bezmyšlenkovité používání obojku, kdy se pes trestá vysokým impulsem. Ale práce s nízkými impulsy. V našem výcviku neslouží EVO jako trestací nástroj, ale jako komunikační nástroj pro efektivnější a srozumitelnější komunikaci mezi Vámi a Vaším psem. 

 • jaký obojek je vhodný
 • kontakty
 • kalibrace
 • jak vysoký impuls
 • jak použít EVO do cviku přivolání
 • a mnoho dalšího

Coffee celý život lovil a někdy i úspěšně. Řada i předních trenérů u nás se snažilo toto vyřešit. Již i zde byl použit vysoký imupls jako trest, bez účinku... pes lovil i přes ten nejvyšší impuls.

Toto je výsledek 4 - týdenního tréninku. Díky aplikovaným znalostem pes, když vidí zvěř i na velmi krátkou vzdálenost, tak již sám od sebe se vrací k psovodi. Ideálně řešení = pes vidí zvěř => vrátí se sám k psovodovi.


Po celou dobu trvání kurzu máte naší on-line podporu.

OBSAH KURZU (5 týdenní kurz): 

 • jaký povel je vhodný k přivolání
 • jak vysvětlit psovi přivolání
 • jakou motivaci použít k přivolání
 • jak z povelu vzniká reflex
 • jak přivolání upevnit i do rušivých podmínek
 • 1. týden - jak vysvětlit přivolání, jaký povel, jaká motivace
 • 2. týden - vysvětlení přivolání ve snadných podmínkách
 • 3. týden - upevnění přivolání (běžné podmínky)
 • 4. týden - upevnění přivolání (rušivé podmínky - lidi, psi)
 • 5. týden - upevnění přivolání (hrající psi, les, atd.)

KDY: od 18.3. vždy středa od 16:30

POČET TÝMŮ: 6

KDE: Cvičiště ZapniPsa (Praha - Modřany)

CENA: 2 500,- s DPH (přihláška je platná s úhradou na účet 1021591975/6100, VS: 20200318 a do zprávy napište: "privolani_evo + své jméno"). Platba za kurz je NEVRATNÁ. Při neúčasti na kurzu platba propadá ve prospěch pořadatele, na pokrytí nákladů vynaložených na kurz. Platbu je možné převést na náhradníka.

S SEBOU: Pevný obojek, vodítko (2-3m), odměny a další pomůcky, které při výcviku běžně používáte

INFO: Počet účastníků omezen. 

Těšíme se!

PŘIHLÁŠKA