ARKA Team

Czech NePoPo® Training Group

Co je NePoPo®?

Je to systém, který vytvořil Bart and Michael Bellon. Je to Negativní Pozitivní Pozitivní systém. NePoPo® systém je systém, kde korekce psa nevede k jeho submisi. Při tvorbě chování po negativním posílení ihned následuje pozitivní posílení. Následkem toho nepříjemný pocit přináší příjemný pocit (Pavlov). Později v tréninku použijete ten samý negativní stimul v módu korekce, což způsobí, že pes se z nežádoucího chování ihned vrátí do požadovaného chování. Použitím NePoPo® systému připravujete psa na den, kdy se dostaví konflikt, pes udělá špatné rozhodnutí, přijde korekce. Ale tato korekce ho ihned postrčí z nežádoucího chování do požadovaného chování a to s porozuměním, sebevědomím a rychlostí. 

Kdo jsme?

Martin Laco - Certifikovaný NePoPo® instruktor

Co nabízíme?

Chceme vytvořit partu lidí se stejnou láskou: Trénink psů a NePoPo®! Cílem je naučit se, pochopit a implementovat NePoPo® systém do Vašich konkrétních tréninkových cílů!

Je tedy jedno jakému odvětví se věnujete. Sportovní kynologie, mondioring, nosework, atd.

6 měsíční členství

3 celé víkendy a praktické tréninky každou třetí neděli!

  • 1. víkend (sobota a neděle): Teorie a praxe - Pozitivní trénink
  • 3. víkend (sobota a neděle) : Teorie a praxe - Negativní trénink
  • Praktické tréninky - každé 3 týdny pouze neděle!
  • 20. víkend (sobota a neděle) :  Teorie a praxe

Tajná FB Skupina NePoPo® Czech Group:

  • Teorie, tréninková videa, poradenství, koučing, atd.

Výhodný nákup produktů Martin System™ a Chameleon®. Sleva na akce pořádané Psí školou Arka. 

Koho chceme?

Velmi motivované psovody, kteří se chtějí vzdělávat a sdílet s námi zápal pro moderní výcvik psů. Hledáme psovody, kteří jsou schopni odhodit předsudky a postavit se nové výzvě. Hledáme lidi, kteří s námi vytvoří jedinečnou partu plnou soudržnosti, týmového ducha, podpory a humoru. Staňte se členem našeho týmu!

Volných je pouze 6 míst!

Kdy a Kde?

KDY: od 7.9.2019

KDE: Kostelec nad Labem, Kováň nebo Praha

Pravidelné tréninky: každou 3. neděli od 10:00

Kolik to stojí?

Členství na 6 měsíců: 9 000 Kč

Prodloužení členství: 4 000 Kč

PLATBA: Zálohu 3 000 Kč posílejte do 5 pracovních dnů od zaslání přihlášky, doplatek do 1.8.. V opačném případě je přihláška neplatná. Účet číslo: 1021591975/6100, v.s.20190907 ve zprávě příjemci uveďte: "NePoPo + Příjmení". Platba je po oznámení přenosná na jiného účastníka, nemůže být ale vratná, pomůžeme s hledáním náhradníka. Platba je možná pouze převodem na účet.  

Podmínky:

Rezervované místo Vám zaručí pouze platba! Účast na celých víkendech je povinná. Účast na pravidelných trénincích je povinná z 50%. Každý člen týmu musí vložit tréninkové video do FB skupiny min. každých 14 dní. Porušením těchto podmínek může zaniknout Vaše členství bez náhrady!

Přihláška