Angažujeme se a podporujeme

STOP množírnám

Podporujeme veškeré organizace i jednotlivce, kteří se angažují v pomoci psům, kteří jsou z množíren. Angažujeme se ve vytvoření tlaku na příslušné státní instituce pro změnu legislativy, která by ukončila množení psů za účelem vlastního obohacení. Jsme pro povinné čipování a jednotnou evropskou evidenci, zpřísnění podmínek pro chov psů, zvyšení trestů při porušení a pravidelné kontroly bez předchozího ohlášení.STOP týrání chovem

Za posledních pár desítek let jsme vyšlechtili další plemena psů, honba za lepším a lepším zevnějškem zapříčinila spoustu chorob. Některá plemena se již nejsou schopna ani narodit přirozenou cestou. Kde začíná a končí chov a co už je týrání chovem? Na každé výstavě psů lze vidět, že v této otázce selháváme.

Vznik útulku v Mladé Boleslavi

Podporujeme vznik útulku pro okresní město Mladá Boleslav. Je ostudou, že okres nemá vlastní útulek, kde mohou být ubytováni psi, ale i jiná zvířata, která potřebují pomoc. Město za současného vedení k tomuto plánu bohužel nemá vůli. Podporujeme tak organizace, které stojí za výstavbou útulku pro Mladou Boleslav. Pokud i Vy máte nápady, kontaktujte nás.Útulek pro zvířata v nouzi - Mělník

Jsme pravidelnými venčiteli a cvičiteli v Útulku pro zvířata v Mělníku. Velmi si vážíme všech lidí, kteří pomáhají zvířatům, kteří naší pomoc potřebují. Pokud chcete také pomoci, neváhejte nás kontaktovat nebo kontaktujte přímo útulek v Mělníku.

Útulek pro zvířata v nouzi - Mělník (+420 602 144 145)Vzdělávání veřejnosti

Pořádáme semináře nejen pro kynologickou veřejnost, ale taktéž laickou, kde upozorňujeme na problematiku držení, výchovy a výcviku psů.

  • semináře a ukázky pro školy
  • semináře a ukázky pro školy
  • semináře na různých akcích