Aktuality
 

Dokončili jsme nejprestižnější kynologickou školu na světě. NePoPo® School Barta a Michael Bellon®.

Bez ohledu na věk, plemeno či temperament psa by každý pes měl umět základní povely pro bezpečné soužití s člověkem. Základní povely jsou důležité z hlediska:

Přivolání je nejdůležitější povel v celém životě psa. Zaručuje bezpečnost psa, Vaši bezpečnost a samozřejmě i bezpečnost okolí. Naučení a upevnění tohoto povelu je tak doslova životně důležité. A v našem 5-ti týdenním kurzuVás naučíme, jak toho dosáhnout. A je jedno zda začnete od štěněte nebo je Váš pes rozený "útěkář" :) Více.

Socializace je ten nejzákladnější a nejdůležitější základní stavební kámen nejen pro working, ale i pro domácí psy. Je to 80% úspěchu. Cílem socializace je seznámit psa s co největším počtem podnětů z prostředí tak, aby došlo k návyku na tyto podněty (prostředí, lidi, psi, zvuky, auta, kola, prostory, atd.). Pes by na podněty neměl...

Hans je figurantem NVBK v jednom z nejznámějších kynologických klubů na světě Hoboken (Belgie), který je domovem těch nejlepších psovodů na světě. Díky svým hlubokým znalostem je vyhledávaným trenérem a figurantem. Zvou si ho lidé z celého světa, aby jim představil svojí práci (NVBK, Mondioring, K9 týmy a další). Také je NePoPo® studentem.

V moderním tréninku je to pes, kdo je ten proaktivní, kdo nás vyzývá, abychom už konečně vyslovili nějaký povel. A psovod je tady ten líný z dvojice! Moderní výcvik psů není jen velká motivace a aktivita, ale také soustředění a přemýšlení. Pes musí proaktivně nabízet různá řešení. Čistá mysl je nutná pro shaping. Pes je vynálezcem každého...

Přinášíme Vám jedinečný seriál věnovaný modernímu výcviku psů. Dotkneme se veškerých témat, které jsou podle nás důležité a pomocí našeho seriálu Vám představíme náš koncept výcviku psů. Celý seriál bude zaměřen především na "working" psy.