Aktuality
 

8.-9.6. proběhl seminář s mým kamáradem z Belgie s Hansem Verbruggenem! Byl to naprosto famózní seminář! Na semináři bylo 6 národností, několik NePoPo® studentů, mondioringových závodníků a mnoho dalších! Všem moc děkujeme!

KURZ: Shaping

06.06.2019

Shaping, každý se poslední dobou tímto termínem ohání. Málokdo ho pochopí a ještě méně lidí ho zavede do praxe.

Chceme vytvořit partu lidí se stejnou láskou: Trénink psů a NePoPo®! Cílem je naučit se, pochopit a implementovat NePoPo® systém do Vašich konkrétních tréninkových cílů!

Dokončili jsme nejprestižnější kynologickou školu na světě. NePoPo® School Barta a Michael Bellon®.

Bez ohledu na věk, plemeno či temperament psa by každý pes měl umět základní povely pro bezpečné soužití s člověkem. Základní povely jsou důležité z hlediska:

Přivolání je nejdůležitější povel v celém životě psa. Zaručuje bezpečnost psa, Vaši bezpečnost a samozřejmě i bezpečnost okolí. Naučení a upevnění tohoto povelu je tak doslova životně důležité. A v našem 5-ti týdenním kurzuVás naučíme, jak toho dosáhnout. A je jedno zda začnete od štěněte nebo je Váš pes rozený "útěkář" :) Více.

Socializace je ten nejzákladnější a nejdůležitější základní stavební kámen nejen pro working, ale i pro domácí psy. Je to 80% úspěchu. Cílem socializace je seznámit psa s co největším počtem podnětů z prostředí tak, aby došlo k návyku na tyto podněty (prostředí, lidi, psi, zvuky, auta, kola, prostory, atd.). Pes by na podněty neměl...