Aktuality
 

Hans je figurantem NVBK v jednom z nejznámějších kynologických klubů na světě Hoboken (Belgie), který je domovem těch nejlepších psovodů na světě. Díky svým hlubokým znalostem je vyhledávaným trenérem a figurantem. Zvou si ho lidé z celého světa, aby jim představil svojí práci (NVBK, Mondioring, K9 týmy a další). Také je NePoPo® studentem.

V moderním tréninku je to pes, kdo je ten proaktivní, kdo nás vyzývá, abychom už konečně vyslovili nějaký povel. A psovod je tady ten líný z dvojice! Moderní výcvik psů není jen velká motivace a aktivita, ale také soustředění a přemýšlení. Pes musí proaktivně nabízet různá řešení. Čistá mysl je nutná pro shaping. Pes je vynálezcem každého...

Přinášíme Vám jedinečný seriál věnovaný modernímu výcviku psů. Dotkneme se veškerých témat, které jsou podle nás důležité a pomocí našeho seriálu Vám představíme náš koncept výcviku psů. Celý seriál bude zaměřen především na "working" psy.

Shaping. Každý o tom mluví, každý to dělá. Tak nás napadlo uspořádat přátelské soutěžení, kde je cílem porovnat různé způsoby shapingu, ale především se pobavit a od ostatních se inspirovat.

Dokončili jsme NePoPo® Silver School Barta Bellona. Jednu z nejprestižnějších výcvikových škol na světě. Jsme moc rádi, že nabyté znalosti budeme používat v našem společném tréninku.